Przedszkole Nr 263
szukaj 
szukaj w   
Wyszukiwanie zaawansowane
 

Biuletyn Informacji Publicznej

RSS Informacja o kanałach RSS Wersja mobilna Wersja dla niepełnosprawnych
 

BIP - Przedszkole Nr 263 > Menu Podmiotowe > Kompetencje > Kompetencje

Kompetencje

  Drukuj
 

Nasze przedszkole jest przedszkolem przyjaznym i otwartym na potrzeby dzieci a także rodziców.

Wychowankom zapewniamy dobrą opiekę, wszechstronny rozwój w atmosferze szacunku, akceptacji i bezpieczeństwa oraz ciekawe zajęcia edukacyjne, poznawanie świata poprzez doświadczanie i zabawę pod kierunkiem wykwalifikowanych nauczycieli.

Pamiętamy, iż każde dziecko jest odrębną, niepowtarzalną jednostką. Pomagamy mu rozwinąć jego własny potencjał twórczy i poznawczy.

Uczymy wrażliwości na drugiego człowieka, wiary we własne siły, umiejętności współżycia z ludźmi oraz w zgodzie z naturą.

Nasze dzieci objęte są opieką logopedy i psychologa. Współpracujemy z rejonową poradnią psychologiczno-pedagogiczną zapewniając dzieciom i rodzicom, w miarę potrzeb konsultacje i pomoc.

Podejmujemy wiele działań na rzecz naszych wychowanków i przedszkola. Organizujemy różnorodne warsztaty stymulujące rozwój dzieci, zapraszamy ciekawych ludzi oraz organizujemy wiele wycieczek.

Na terenie przedszkola raz w miesiącu odbywają się koncerty muzyczne lub wystawiane są teatrzyki.

Integrujemy środowisko rodzinne i lokalne poprzez organizowanie festynów i wielu spotkań rodzinnych. Tradycją naszego przedszkola są sobotnie przedświąteczne spotkania dzieci, rodziców i nauczycieli, które odbywają się dwa razy w roku, w celu wspólnego robienia ozdób choinkowych lub wielkanocnych dekoracji.

 
 
Wprowadził BZMW/eszewczyk 22-10-2009
Aktualizujący Dąbrowska Ewa 17-02-2017
Zatwierdzający Makarewicz Beata 17-02-2017
Publikujący Bartold Jan (Gabinet Prezydenta (GP)) 17-02-2017
Liczba odwiedzin: 2145
Rejestr zmian